Tõstuks “Pro”

Tööstuslik tõstuks intensiivseks kasutamiseks. Minimaalne silluse kõrgus – 420 mm. Maksimaalsed mõõtmed – 7000 x 7000 mm

Euroopa standardile vastavad garaaži tõstuksed IDO – PRO on optimaalne lahendus teie kodu ja ärihoonetele. Kvaliteetne materjalivalik ja selle toote kõrged tehnilised nõuded annavad kindluse ja vastupidavuse. Tööstusliku tõstukse konstruktsioon ja komplekteeritud osad on kavandatud pikaajaliseks kasutamiseks isegi intensiivsel kasutamisel.

40 mmBASIC (ITAALIA) - kahest terastoest koosnev suletud kontuurpaneel, mille geomeetria väldib ukse sulgemisel muljumist vastavalt standardile UNI EN 10326-le ja on täidetud suure tihedusega (40 +/- 4 kg/m3) vahtpolüuretaaniga. Paneeli patenteeritud disain on äärmiselt tugev, ja seda ka otsese päikesevalguse käes. Soojusisolatsioon - 0,53 W/m2K

420 mmSILLUSE KÕRGUS - standardne sillus. Tõstukse IDO - PRO tõstesüsteem sõltub ukse mõõtmetest ja silluse kõrgusest. Tööstuslike tõstuste IDO - PRO jaoks on 5 tõstetüüpi. Vastavalt teie ukse mõõtmetele ja silluse kõrgusele rakendame ühte kolmest tõstetüübist.

25 000TÖÖTSÜKLID - tõstuks IDO - PRO on varustatud torsioonvedrustusega. Vedru pikaealisus 25 000–50 000 avamis- ja sulgemistsüklit, läbimõõt 95-152 mm. Kõikidel IDO - PRO tõstustel on vedru purunemiskaitse.

2 mmPAKSUSED LEHTMETALLIST siinid on ühendatud külmneetimise meetodil. Me ei kasuta tootmisprotsessi käigus keevitamist, seega ei vigastata kaitsva tsingitud katte detaile. Tõstukse IDO - PRO konstruktsioon on äärmiselt vastupidav ja hästi korrosiooni eest kaitstud.

7 värvitooniSAATE valida tööstusliku tõstukse IDO - PRO jaoks standardvärvi. Samuti saate RAL-i värvipaletist valida mis tahes värvi. Kauakestva värvi ja aeglasema tuhmumise tagamiseks kasutame väga kvaliteetset Saksa tööstuslikku kahekomponentset polüuretaanvärvi.

UksVEELGI MUGAVAMAKS LÄBIMISEKS. Jalakäijate ja sõidukite liikluse ühilduvuse maksimeerimiseks saab paigaldada läbikäiguuksi.

AknadLOOMULIKUKS VALGUSEKS. Vastavalt kliendi vajadustele saab tõstustesse paigaldada löögikindlast polükarbonaadist ovaalseid või ristkülikukujulisi aknaid. Need aknakonstruktsioonid tagavad suurepärase isolatsiooni ja sobivad hoone välisilmega.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.