Tiibuks “SD”

Kodule ja tööstushoonetele mõeldud tiibuksed. Toodetud Itaalia paneelidest. Maksimaalsed mõõtmed 4000 x 4000 mm

Tiibuks IDO-SD on optimaalne lahendus teie kodule ja tööstushoonetele, kui hoone konstruktsioon pole kohandatud tõstetavatele ustele. Tiibuksed toodame täpselt vastavalt teie individuaalsetele mõõtudele ja isiklikele vajadustele. Selle garaažiukse mudeli loomisel valisime ja testisime hoolikalt kõiki komponente, et IDO – SD teeniks teid kaua ja usaldusväärselt.

40 mmBASIC (ITAALIA) - kahest terastoest koosnev suletud kontuurpaneel, mille geomeetria väldib ukse sulgemisel muljumist vastavalt standardile UNI EN 10326-le ja on täidetud suure tihedusega (40 +/- 4 kg/m3) vahtpolüuretaaniga. Paneeli patenteeritud disain on äärmiselt tugev, ja seda ka otsese päikesevalguse käes. Soojusisolatsioon - 0,53 W/m2K.

88 x 44 mmPROFILEERITUD UKSERAAM - saab varustada avatava garaažiuksega IDO-SD. Profileeritud ukseraami soovitatakse kasutada hoonetel, millel on kõrgemad õhutiheduse nõuded.

40 x 40 mmTERASRAAM - tarnitakse koos tiibuksega IDO-SD. Selle raamiga tõstust soovitatakse kasutada hoonetel, millel puuduvad kõrged õhutiheduse nõuded.

2 mmPAKSUSED LEHTMETALLIST siinid on ühendatud külmneetimise meetodil. Me ei kasuta tootmisprotsessi käigus keevitamist, seega ei vigastata kaitsva tsingitud katte detaile. Tõstukse IDO - PRO konstruktsioon on äärmiselt vastupidav ja hästi korrosiooni eest kaitstud.

7 värvitooniSAATE valida tiibukse IDO - SD jaoks standardvärvi. Samuti saate RAL-i värvipaletist valida mis tahes värvi. Kauakestva värvi ja aeglasema tuhmumise tagamiseks kasutame väga kvaliteetset Saksa tööstuslikku kahekomponentset polüuretaanvärvi.

UksVEELGI MUGAVAMAKS LÄBIMISEKS. Jalakäijate ja sõidukite liikluse ühilduvuse maksimeerimiseks saab paigaldada läbikäiguuksi.

AknadLOOMULIKUKS VALGUSEKS. Vastavalt kliendi vajadustele saab tõstustesse paigaldada löögikindlast polükarbonaadist ovaalseid või ristkülikukujulisi aknaid. Need aknakonstruktsioonid tagavad suurepärase isolatsiooni ja sobivad hoone välisilmega.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.