Kiiruksed

  • Suure kiirusega väravad parandavad ruumi energiatõhusust, sobivad hästi veetustamiseks ja tolmu tungimiseks teistesse tootmispiirkondadesse
  • Kiirendab liiklusvoogu (oluliselt kiirem avanemisaeg kui standardvärav, mis vähendab töötajate ooteaega iga kord, kui värav ületatakse)
  • Erinevad töötingimused ja temperatuurid (-30 * C)
  • Mõeldud intensiivseks kasutamiseks

Suure kiirusega väravad on valmistatud tugevast polüvinüülkloriidi materjalist, mis on kohandatud tööstuslikele tingimustele. Värava külgprofiilid on valmistatud tsingitud terasest. III faasi mootori elektrimootori maksimumkiirus on 0,8 m / s, samas kui sagedus I faasimootorile 2,5 m / s integreeritakse optilise vasturõhu andur külgukse juhikutes olevate väravate ja fotoandurite alumisse tihendisse. toiduainete tootmise ja ladustamise rajatised, asendades galvaniseeritud materjali roostevabast terasest osadega. Suure kiirusega väravaid saab paigaldada nii väikestesse sisetingimustesse kui ka tööstuslikesse mahukatesse laadimisaladesse. Siin tuleb arvesse võtta voolu intensiivsust, kiirust ja töötemperatuuri. Palun võtke meiega ühendust, et leida teile kõige sobivam lahendus.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.