Tõstuks “Home”

Elamu tõstuks torsioonvedrustusega. Minimaalne silluse kõrgus – 350 mm. Maksimaalsed mõõtmed – 5000 x 3000 mm.

Euroopa standardile vastavad garaaži tõstuksed IDO – HOME on optimaalne lahendus teie kodu ja ärihoonetele. Tõstuksed toodame täpselt vastavalt teie individuaalsetele mõõtudele ja isiklikele vajadustele. Tõstuksed IDO – HOME on kindlad ja pikaealised, selle mudeli jaoks valisime ja testisime hoolikalt vajalikke komponente.

40 mmBASIC (ITALY) - kahest terastoest koosnev suletud kontuurpaneel, mille geomeetria hoiab ära muljumise ukse sulgemisel vastavalt UNI EN 10326-le ja on täidetud suure tihedusega (40 +/- 4 kg/m3) vahtpolüuretaaniga. Paneeli patenteeritud disain on äärmiselt tugev, ja seda ka otsese päikesevalguse käes. Soojusisolatsioon - 0,53 W/m2K.

350 mmSILLUSE KÕRGUS - tänu uuenduslikule konstruktsioonile vajab tõstuks IDO-HOME väiksemat silluse kõrgust (min 350 mm) ning paigaldamine on lihtsam ja kiirem. Vastavalt teie ukse mõõtmetele ja silluse kõrgusele rakendame ühte kolmest tõstetüübist.

15 000TÖÖTSÜKLIT - tõstuks IDO - HOME on varustatud torsioonvedrustusega. Vedru pikaealisus 15 000–50 000 avamis- ja sulgemistsüklit, läbimõõt 51-67 mm. Kõikidel IDO - HOME tõstustel on vedru purunemiskaitse.

1,5 mmPAKSUSED LEHTMETALLIST siinid on ühendatud külmneetimise meetodil. Me ei kasuta tootmisprotsessi käigus keevitamist, seega ei vigastata kaitsva tsingitud katte detaile. Tõstukse IDO - HOME konstruktsioon on äärmiselt vastupidav ja hästi korrosiooni eest kaitstud.

7 värvitooniSAATE valida elamu tõstustele IDO - HOME standardvärvi. Samuti saate RAL-i värvipaletist valida mis tahes värvi. Kauakestva värvi ja aeglasema tuhmumise tagamiseks kasutame väga kvaliteetset Saksa tööstuslikku kahekomponentset polüuretaanvärvi.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.