Manuaalsed kaldteed

Manuaalsed kaldteed on ette nähtud laadimisruumi otsa ühendamiseks veoauto kasti põhjaga, hõlbustades seeläbi peale- ja mahalaadimise toiminguid. Kandevõime 4 – 6 tonni.

Tugevad ja kerged alumiiniumist manuaalsed kaldteed on ökonoomne valik, kui kaubaliiklus pole intensiivne. Pakume laias valikus manuaalseid kaldteid, mis on korrosioonikindlad ja mille hoolduskulud on madalad. Kandevõime 4 – 6 tonni.

TR 4/6tKANDEVÕIME. Liugsüsteem võimaldab kaldtee ideaalset sobitamist veokiga. Kergelt kaldu veoki põrandapinna korral saab kaldteed reguleerida. Ideaalne kahveltõstukitega peale-/mahalaadimiseks.

CR 4tKANDEVÕIME. Alumiiniumist 6060 sulamist pressitud plaat, mille pealispinnal on libisemisvastane ristjoontega pinnatöötlus. Positsioneerimine toimub painduva trossi abil.

ES 4tKANDEVÕIME. Kuullaagritega libisemissüsteem tagab väiksema hõõrdumise, võimaldades ühe kaldtee kasutamist mitme laadimiskohaga. Liigendühendus on ideaalne kaubaaluste tõstukitega peale-/ mahalaadimiseks.

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.