Hüdraulilised kaldteed

Tugevad elektrohüdraulilised kaldteed kompenseerivad sõiduki ja platvormi kõrguste erinevust. Kandevõime – 6/10/15 tonni.

Tugevad ja funktsionaalsed – kaldteed, mis on ideaalne lahendus igale laadimiskohale. Selle hüdrauliline kallutusmehhanism ja kokkupandav serv võimaldavad kaldteel ületada tühimikke ja kõrgust laadimiskoha ja veoauto kastide vahel, võimaldades kastidel kindlalt laadimiskohale toetuda.

10/06/15 tKANDEVÕIME tagab tõhusad peale- ja mahalaadimistööd. Ohutus on iga spetsialisti jaoks oluline nõue. Sel põhjusel on kokkupandavad kaldteed varustatud mitmekülgsete turvasüsteemidega ja vastavad ELi standarditele.

6/8 mmKALDTEE PLATVORM koos 6/8 mm paksuse libisemiskindla ülemise lehega ning lamineeritud profiilide ja kaitsvate külgpaneelidega. Libisemisvastasest plaadist valmistatud serv paksusega 13/15mm. Serv on otsast kokkuklapitud ja freesitud, et see veokile sobiks ja kahveltõstukite läbipääsu hõlbustaks.

+5o/-5oKaldteede kõrguse tasandusnurk. Tänu laia kallakuga kaldele kohandub kaldtee erineva veokõrgusega ja tagab tõhusa peale- ja mahalaadimise.

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.