Tuletõkkekardinad

Tihtilugu on vaja sektsioneerida ka suuri avausi, mis on teostatav üksnes tuletõkkekardinatega.

Tuletõkkekardinad on parim lahendus juhtudeks, kus soovitakse moodustada tuletõkkesektsioone kohtades, kus tuletõkkeuste kasutamine ei ole võimalik või kohtades kus avade mõõdud on suured. Väikeste mõõtmete tõttu on võimalik kardina küljesiinid ja rullikukastid peita ripplagede ja seinte sisse nii, et tavaolukorras kardinat näha ei olegi.

BACH FIRE Z E120 on automaatne tuletõkkekardin, mis piirab ja ohjeldab tule levikut vastavalt klassifikatsioonile E120. Süsteemi saab kohandada ebastandardsete tehniliste parameetritega nii avatud kui suletud kohtades, vältides vertikaalseid talasid. Kardin koosneb mõlemalt küljelt polüuretaaniga kaetud klaaskiudkangast, mille õmblemiseks on kasutatud tugevdatud terastraati. Kangas kinnitub juhtkarbis paiknevale 2 mm plaadile ja alumisele siinile. Juhtkarp, külgjuhikud ja alumine siin on valmistatud tsingitud terasest. Kogu süsteemi juhib vähemalt üks 24 V DC torumootor, mis langetab kardina voolukatkestuse korral gravitatsiooni jõul. Automaatsete kardinate juhtpaneeli (CBM) nominaalne sisendpinge on 115 V AC või 220 V AC ja väljundpinge 24 V DC. Kõik juhtpaneelid sisaldavad katkematut toiteallikat (UPS-süsteemi), mis suudab töötada vooluallikatest sõltumatult kuni 6 tundi. Testitud ja heaks kiidetud Euroopa standardite UNE EN 1634-1 ja UNE EN 1363-1 kohaselt.

Süsteemi saab aktiveerida suitsu ja kuumuse eemaldamise ventilatsioonisüsteemiga (SHEV), tulekahjusignalisatsiooniga, tulekahju- ja suitsutuvastusseadmetega ning manuaalsete hädaabinuppudega. Tulekahju korral edastatakse häiresignaal BACHi juhtpaneeli (CBM) ning kardin langeb automaatselt sujuvalt ja ühtlase kiirusega isegi täieliku voolukatkestuse puhul. Juhikute olemasolul tuleb süsteem käsitsi lähtestada. Kui tegemist on valehäirega, naasevad kardinad tuleohutuse haldussüsteemis häire lähtestamise järel automaatselt ooteasendisse. Voolukatkestuse korral jääb kardin tänu BACHi varuakule kuni 6 tunniks ülesrullitud asendisse.

[ultimate_video u_video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=xzT77vJLqdY” yt_start_time=”8″ yt_autoplay=”” yt_sugg_video=”” yt_mute_control=”” yt_modest_branding=”” yt_privacy_mode=”” play_size=”75″ enable_sub_bar=”” default_hover_color=”#dd3333″ css_video_design=”.vc_custom_1580223251365{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;}”]
[ultimate_video u_video_url=”https://www.youtube.com/watch?v=5RHlLlEfuSE” yt_start_time=”4″ yt_autoplay=”” yt_sugg_video=”” yt_mute_control=”” yt_modest_branding=”” yt_privacy_mode=”” play_size=”75″ enable_sub_bar=”” default_hover_color=”#dd3333″ css_video_design=”.vc_custom_1580223229960{margin-right: 0px !important;margin-left: 0px !important;}”]
Materjalid arhitektile

Bach

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.