Siseruumide kiiruks

Kiiruks D – 311 LF, mis on mõeldud kasutamiseks siseruumides. Maksimaalsed mõõtmed – 4000 x 4000 mm

Kiiruks D – 311 LF, mida kasutatakse tööstuses, kaubanduses ja laoruumides. Kaitseb teie keskkonda tuuletõmbuse, niiskuse, tolmu ja mustuse eest. Patenteeritud LF- (vähene hõõrdumine, ing k Low Friction) tehnoloogia kombineerituna sagedusmuunduriga ajamimootoriga tagab sujuva töö. Töökiirus ja suurepärased tihendusomadused parandavad teie liiklusvooge ning tagavad töötajate mugavuse, keskkonnakontrolli ja energiakulude kokkuhoiu.

1 000 000TÖÖTSÜKLIT AASTAS. Kiiruksed on vastupidavad, kuna vastavad standarditele EN13241-1. Uste konstruktsioonides ei ole kiiresti kuluvaid osasid (vedrud, trossid, rihmad, mehaanilised sulgurid), mis nõuavad suuri remondikulusid või ootamatuid kulutusi.

100%ISEHOOLDUVAD. Tugevatest ja elastsetest kardinatest uksed neelavad põrutust. Äärmiselt tugeva löögi ajal põrkub uksekardin küljereelingult tagasi, misjärel naaseb kardin kergesti oma algasendisse.

1,2 m/sAVAMISKIIRUS parandab liiklusvooge ja tagab töötajatele mugavuse, keskkonnakontrolli ja energiakulude kokkuhoiu.

OhutusTUGEVDATUD PVC-MATERJAL, ("Mehlier", Saksamaa) ukse pehme alumine serv ja fotosilmad tagavad ukse ohutu töötamise. Uksekardinal pole ühtegi jäigastajat, mis võiks kedagi vigastada.

IsoleeritudKIIRUKSED eraldavad erineva temperatuuriga siseruume, aitavad vältida ka tuuletõmmet. "Bead" tehnoloogia tagab isolatsiooni, suurendab töötajate mugavust ja paremaid siseruumide soojusnäitajaid.

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.