Lehtmetallist tuletõkkeuksed

Pööratavate tuletõkkeuste NINZ EI lehed on täidetud isoleeritud mineraalvillaga. Maksimaalsed mõõtmed – 2000 x 2150 mm

“Sendzimir” töödeldud kuumtsingitud lehtmetallist tuletõkkeuksed NINZ UNIVER (Itaalia) on optimaalne lahendus teie kodu, äri- ja tööstushoonete jaoks. Uksel on stabiilne struktuur, hea välimus ning töökindlus. Võite valida ühe- või kahepoolse pööratava tuletõkkeukse.

50-60 mmLEHED ON VALMISTATUD “Sendzimirist” töödeldud kuumtsingitud lehtmetallist, kokku pressitud ja elektriga keevitatud. Seestpoolt tugevdatud kuumtsingitud terasprofiilidega. Soojustatud töödeldud mineraalvillaga.

RAL9002STANDARDVÄRV värvitud epoksü-polüester termoreaktiivpulbritega 180-kraadises ahjus, oranži kattega, kriimustusvastase töötlusega. Paks värvikiht (70 mikronit). Kohandatav RAL-värvide laia valikuga.

1,5 mmUKSERAAM varustatud 2 või 4 vastupidava hinge, raami kinnitusdetailide ja nailonist käepidemega. Ukseraami lehe paksus - 1,5 mm, aknaraami lehe paksus - 0,8 mm.

LisavarustusNINZ REVER TULETÕKKEUKSI saab komplekteerida järgmiste tarvikutega:
• roostevabast terasest käepidemed;
• paanikavastase funktsiooniga käepide;
• uksesulgur;
• silinder;
• ristkülikukujulised või ümmargused aknad.

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.