Vertikaalselt avanevad tuletõkkeuksed

Vertikaalselt avanevad tuletõkkeuksed MARC-O hoiavad ära tule leviku õnnetusjuhtumite korral tööstus- ja tsiviilhoonetes. Tulekindlusklass EI30/ 60/120

Vertikaalselt avanevad tuletõkkeuksed MARC-O hoiavad ära tule leviku õnnetusjuhtumite korral tööstus- ja tsiviilhoonetes. Tulekahjusignalisatsiooni korral lülitab juhtseade magnetluku lahti ja ukseleht sulgub, eraldades seega kaks tuletsooni. Uksi saab juhtida kahel viisil – käsitsi või automaatselt.

EI 60/120TULEKINDLUS. MARC-P ukseleht on valmistatud modifitseeritud ja tugevast mineraalvillast, tugevdatud seestpoolt terasarmatuuriga. Tuletõkkeuksed vastavad EI30, EI60, EI 120 standarditele.

0,55 mmLEHE PAKSUS. Lehe välispind on kaetud 0,55 mm paksuste metallplaatidega standardsetes RAL-värvitoonides. Pakume ka täielikke RAL-paleti katteid, samuti puidulaadseid melamiinkatteid. Standardsete tuletõkkeväravate MARC-P toonideks on RAL 7035, RAL 9002 ja RAL 9010.

25 kg/m2USTE KAAL. Patenteeritud disaini tõttu on tuletõkkeuksed MARC-P kerged. Uksi saab tellida läbikäiguuste, klaaside, erineva suuruse ja värviga.

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.