Tõstuks “Compact +”

Elamu tõstuks tõmbevedru süsteemiga. Minimaalne silluse kõrgus – 70 mm. Maksimaalsed mõõtmed – 4500 x 2500 mm

Garaaži tõstuks IDO – COMPACT+ on optimaalne lahendus teie koju, kui teie tõstukse silluse kõrgus on vähemalt 80 mm. Tõstuksed toodame täpselt vastavalt teie individuaalsetele mõõtudele ja isiklikele vajadustele. Selle garaažiukse mudeli loomisel valime ja testime hoolikalt kõiki komponente, selleks et IDO – COMPACT + teeniks teid kaua ja usaldusväärselt.

40 mmBASIC (ITAALIA) - kahest terastoest koosnev suletud kontuurpaneel, mille geomeetria väldib ukse sulgemisel muljumist vastavalt standardile UNI EN 10326-le ja on täidetud suure tihedusega (40 +/- 4 kg/m3) vahtpolüuretaaniga. Paneeli patenteeritud disain on äärmiselt tugev, ja seda ka otsese päikesevalguse käes. Soojusisolatsioon - 0,53 W/m2K.

80 mmSILLUSE KÕRGUS - tänu uuenduslikule konstruktsioonile vajab tõstuks IDO-COMPACT+ väiksemat silluse kõrgust (min 80 mm) ning paigaldamine on lihtsam ja kiirem.

15 000TÖÖTSÜKLIT - tõstuks IDO - COMPACT + on varustatud tsingitud tõmbevedrudega, mille läbimõõt on 35 mm. Kaasaegne "vedru vedrus" tehnoloogia on kliendile ohutu ja vastab standardile DIN 17223.

1,5 mmPAKSUSED LEHTMETALLIST siinid on ühendatud külmneetimise meetodil. Me ei kasuta tootmisprotsessi käigus keevitamist, seega ei vigastata kaitsva tsingitud katte detaile. Tõstuks IDO - COMPACT+ on äärmiselt vastupidav ja hästi korrosiooni eest kaitstud.

7 värvitooniSAATE valida elamu tõstustele IDO - COMPCT+ standardvärvi. Samuti saate RAL-i värvipaletist valida mis tahes värvi. Kauakestva värvi ja aeglasema tuhmumise tagamiseks kasutame väga kvaliteetset Saksa tööstuslikku kahekomponentset polüuretaanvärvi.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.