Garaazi ja laouksed

Garaaži ja laouksed on praktiline ja mugav lahendus äriruumidele, kus on rohkem liiklust, inim- või muid voolu. Nende kasutamine ei nõua erilisi oskusi ning parandaks ruumi termilist stabiilsust ja tehnilist rakendust. Tõsteväravaid on võimalik valmistada individuaalselt, seega võib vastavalt Teie vajadustele täiendada isiklikke uksi, aknaid, elektrimootorit või mehaanilist avamist, spec. värvitoonid jne.

Väravaprojekt on sertifitseeritud Rootsis, Rootsis asuva toote testimise instituudis. Väravad on valmistatud 40 mm paksustest kihtidest. Sektsioonid on isoleeritud freoonivaba ja keskkonnasõbraliku polüstüreeniga, mis tagab hea soojusisolatsiooni.

Aldreht garaažiuksed avaldavad muljet täiustatud disaini, hinnaalandusteta mugavuse ja moodsa tehnoloogiaga ning valikuvõimaluse ja kvaliteedi garantiiga.

 

Miks Aldreht’i garaažiuksed?

  • Ideaalsed sektsioonid jätavad elegantse mulje.
  • Nähtamatud sektsioonide üleminekud.
  • Täpsed järjepidevad sektsioonide vahed.
  • Kaitse sõrmede vahelejäämise eest.
  • Uus tehnoloogia tagab hinge tugeva kinnituse paneelile.
  • Anodiseeritud alusprofiil toimib korrosiooni eest kaitsva kujunduselemendina.
  • Vedrude iga on 25 000 täistsüklit s.t. umbes 10 aastat stabiilset tööd.
Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.