Töötajate uksed

Väravate funktsionaalsust saab parandada, lisades neile väikeseid uksi, mis lihtsustab töötajate liikumist läbi nende. Sellistel ukseavadel on mitmeid eeliseid: värava ületamisel kulub vähem aega, mugavam ruumide sulgemine (väravate lukustamiseks / lukustamiseks pole vaja kõndida) ja talvel on vähem soojuskadusid (töötajad liiguvad läbi ukse, värav ei tõsta väravat). Uste standardmõõtmed on 850 x 2000 mm (platoo kõrgusega), kuid kliendi suurust saab kohandada. Uksed on varustatud hüdraulilise katiku, käepideme ja lukuga.

Aknad praktilise elemendina tagavad ruumi looduslike valgustite ja personali läbipaistvuse värava juures värava teisel poolel. Vaieldamatult võivad aknad olla väravate endi kujunduselemendiks, muutes need esteetilisemaks hoone üldise taustaga. Aknad on valmistatud kahekordse akrüülklaasi pakendist, ristkülikukujuline. Akna kõige levinumad mõõtmed on 680×373 mm (tasapinnaline kõrgus). Akende kujundusi saab muuta vastavalt teie individuaalsetele vajadustele, lisateabe saamiseks võtke ühendust meie töötajatega.

Holm Bank AS
Elu on täis üllatusi. Ootamatute väljaminekute ja suuremate kulutuste puhul on mõistlikuks abimeheks järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaks on laialt levinud üle kogu Eesti.
visit website

Kontaktivorm

    Väärtustame töö kõrget kvaliteeti!

    See sait kasutab küpsiseid (inglise k. „Cookies“). Neid kasutatakse külastaja identifitseerimiseks. Jätkates külastamist sellel saidil, nõustute, et kogume küpsiseid Teie seadmes. Teil on võimalik igal ajal kustutada küpsised, millega tühistate nõusoleku nende kasutamiseks.